архів

Шановні жителі Сковородківської громади! 

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.[1]

Спецзагоди з вогнепальною зброєю. Київ, 20 лютого 2014 року

Учасники подій у Києві переносять пораненого з поля бою. 20 лютого 2014 року

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інституцькій вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

15 лютого. Пам’ятні дати

15 лютого. Пам’ятні дати

15.02.2018 08:00

Сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року.

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках.

Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тисяч військовослужбовців.

Є і більш старше покоління українського бойового резерву, що налічує майже 330 тис. чоловік. Велику частину цього резерву складають ветерани війни в Афганістані. Окремий, найстаріший ешелон ветеранів бойових дій – військові фахівці з досвідом ведення операцій у В’єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку та Єгипті. У додаток до цих категорій ветеранів йде контингент українських добровольців, які брали участь у війнах на території колишньої Югославії, в Придністров’ї та Абхазії.

Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок.

Нині у складні для країни часи воїни-афганці проявили героїзм і мужність на Донбасі, де у боях з окупантами загинуло понад 200 воїнів. Загалом у зоні АТО воювали і воюють близько 12 тисяч воїнів-афганців.

Цього дня зазвичай відбувається низка урочистих заходів і церемоній –  покладання квітів до пам’ятних знаків, проведення мітингів-реквіємів, зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав. У храмах і монастирях звершуватимуться панахиди за загиблими та померлими учасниками бойових дій на території інших держав.

Разом з тим, сьогодні Міжнародний день дітей, хворих на рак, який відзначається з 2003 року у понад 40-а країнах світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів (SIOP).

У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було ухвалено рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак. Основна мета Дня – інформування суспільства щодо проблем дитячої онкології. За рівнем захворюваності дітей злоякісними захворюваннями Україна посідає одне з останніх рангових місць у світі, проте рівень смертності перевищує аналогічні світові показники, що свідчить про суттєві проблеми у виявленні, обліку та наданні медичної допомоги дітям зі злоякісними пухлинами. В Україні протягом останніх років рівень захворюваності дітей віком до 14 років на злоякісні новоутворення утримується на рівні 11-12 випадків на 100 тис. дитячого населення; у розвинутих європейських країнах – 14-15 випадків. Злоякісні новоутворення дитячого віку посідають 7 місце у структурі дитячої інвалідності. Перше місце займають лейкози (33%), друге – злоякісні новоутворення головного мозку та інших відділів нервової системи (19%), на третьому – лімфоми (13%). За показниками смертності дітей від злоякісних новоутворень Україна займає 5 місце в Європі

День Святого Валентина!!!
День закоханих й щасливих.
Люди люблять і чекають,
А чого? Самі не знають.
У цей день все може статись:
Кожен може закохатись.
Будуть серденька співати,
Будуть квіти дарувати,
Будуть усмішки сіяти,
Хлопці на гітарах грати.
Свято ласощів й кохання,
Свято радощів й бажання.
Все червоне і чудове,
Все мрійливе і казкове.
Навкруги сердець багато.
Кожен хоче ВІДЧУВАТИ
Звідусіль слова кохання,
Поцілунків відчування.
Люди люблять і цілують,
Всім серця свої дарують.
Закохайся у цей вечір –
Зараз буде це доречно!!!

 

 

Мороз лютує за вікном,
Тріщать дрова у пічці,
Освятилася вода,
В озері та в річці!
Йордан вийшов з берегів,
Богові вклонився,
Радісно затанцював,
Бо Христос Хрестився!

Дай, Боже, що ми сказали,

Аби і так стало і вам, і нам,
І цьому щасливому двору,
І всьому миру Господньому!
Хай вам святиться, веселиться
Бажаємо вам благоденства і Миру !

Нехай водиця із Йордану,
Вас сьогодні освятить!
Бажаю бути вам усім здоровим,
Вітаю вас із Хрещенням Христовим!

Від виконавчого комітету сільської ради,  депутатського корпусу, від своєї родини та від себе особисто  вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! 

Бажаю вам сімейного затишку, добра, миру в Україні, в нашій громаді, в кожній вашій родині. Нехай всі негаразди залишаться  в 2017 році, а Новий  2018 рік прийде до вас здійсненими вашими мріями, бажаннями  , добробутом .

Щастя вам, здоровя, любові та удачі!
Слава Україні!

Голова тг.        Шкробтак Володимир Володимирович 

 

 

З нагоди 500 річчя с. Сковородки,

Дня Захисника Вітчизни ,

свята Покрови

    щиро вітає мешканців села, та гостів!!!!

 

500 років с.Сковородки

Шановні відвідувачі сайту!


Офіційний веб-сайт Сковородківської сільської ради створений з метою
забезпечення населення достовірною, об'єктивною і повною інформацією
про роботу сільської ради, депутаського корпусу та виконавчого комітету.

 

Виконавчий апарат сільської ради щодня працює для вас,
для забезпечення потреб населення.

Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним,
корисним і цікавим. 


 

 

Сільський голова                                   Шкробтак Володимир Володимирович

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

За останні роки села зовсім змарніли, деградували, і якщо нічого не змінювати село приречене. Молодь сьогодні потрібно заохочувати до спорту та здорового способу життя. Якщо в нас будуть рости здорові діти – в нас буде майбутнє.

Так на початку цього року на сесії сільської ради обговорили питання, щодо надання можливості  сільським дітям нашої громади навчатися в спортивній школі. З 01 лютого двічі на тиждень після шкільних занять діти їздять у

м. Красилів на тренування в спортивну школу. Завдяки професійних тренерів Процюк Сергія Михайловича та  Яшук Галини Юріївни є гарні результати.

Учні 7 – 9 класів Сковородківського НВК входять до складу дитячої команди Красилівської ДЮСШ з гандболу. Так за цей досить короткий проміжок часу показали гарні результати, а саме,  в квітні  2017 році у м. Волочиськ, де розігрувався обласний турнір серед юнаків вибороли друге місце і були нагороджені медалями та грамотами. В травні цього року збірна дівчат в м. Крусилів на міжобласному турнірі вибороли третє місце і були нагороджені  медалями та грамотами. На міжобласному турнірі в м. Рівне хлопці зайняли четверте місце, та в м. Сквира розігрувався всеукраїнський турнір, де діти вибороли друге місце і також були нагороджені медалями та грамотами.

Хочеться подякувати власнику агрофірми «Весела» Емануеля Вандербрювана за придбану форму для команд,  про яку було відмічене як одну з найкращих , а також за надане пальне для підвезення  дітей до спортшколи.  ПП Дорошу Олегу Борисовичу за закупку м’ячів для гри в гандбол. А також дирекції Сковородківського НВК, в особі Харченко Г.В. за сприяння в роботі та розумінні. Та усім іншим, які приймають участь в дані справі.  

Виконком сільської ради, депутатський корпус та сільський голова В.В.Шкробтак вітають всіх дітей – переможців та бажать їм міцного здоров’я спортивних досягнень, позитивного настрою і надалі виборювати лише перші місця.

Логін: *

Пароль: *