Вітання

Результат пошуку зображень за запитом "8 березня"

10 березня

Сковородківська сільська рада щиро вітає Шокот Людмилу З професійним святом!!!!

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав своє життя із землеустроєм, з професійним святом – Днем землевпорядника! Земля – це безцінний скарб, основа всього живого. І саме від вашого професіоналізму залежить її, а значить, і наше майбутнє. Усі, хто займається кадастром, оформленням права власності на земельні ділянки, здійснює роботу з охорони земель, стежить за раціональним та ефективним використанням землі, дотриманням норм земельного законодавства, відіграють неабияку роль в історії суспільства. Тож у цей важливий день зичу вам міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та особистому житті, і, що найголовніше – мирного неба над головою. Нехай ваш професіоналізм зростає, а улюблена справа приносить задоволення! Усього вам найкращого!

З повагою сільський голова Шкробтак Володимир Володимирович,

депутатський корпус, виконком Сковородківської сільської ради ,

працівники культури, та представники громадськості !!!!